Váš účet: Přihlásit | Registrovat
V košíku máte zboží za 0 Kč

Právní předpisy ŽP

Aktivní přehled právních a jiných předpisů pro oblast podnikové ekologie a souvisejících oblastí.

Povinnosti stanovené těmito předpisy pak naleznete přehledně zpracovány v našich produktech (viz eShop). Jednolivé povinnosti jsou doplněny vysvětlujícími komentáři, výběrovými dotazníky pro jejich filtrování, vzory a příklady potřebné dokumetace a spoustou dalších užitečných informací.

Aktuální znění právních předpisů se Vám zobrazí po kliknutí na vybraný právní předpis (předpisy jsou uloženy na portálu Zákony pro lidi).

Předpisy jsou zobrazeny v platném znění. Budoucí znění případných  novelizací je zobrazeno až od doby jejich účinnosti. Pro studium novel před jejich účinností můžete využívat sekci Akuální změny legislativy.

Přehled právních předpisů je průběžně aktualizován a může plně sloužit jako obecný registr právních požadavků, např. pro potřeby systémů EMS podle ISO 14001. Pro vytvoření konkrétního registru právních požadavků, tj. seznamu jednotlivých dílčích povinnosti můžete snadno využít výběrové filtrovací dotazníky v on-line publikaci Průvodce podnikovou ekologií.

Byla pro vás informace důležitá?

Potřebujete být neustále v obraze? Získejte zdarma prémiový přístup a bonusy navíc. Buďte ceněnným odborníkem

Podniková ekologie

Semináře, kurzy, školení

další odborné akce

© 2015 Envi Group s.r.o., návrh a vývoj KETNET s.r.o., připojeno k síti TaNET. Veškerý obsah je majetkem Envi Group s.r.o. a jakékoliv jeho šíření a kopírování bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.