Váš účet: Přihlásit | Registrovat
V košíku máte zboží za 0 Kč

2-denní kurz: Chemická legislativa + bezpečnostní list

Chemická legislativa pro výrobce, dovozce, distributory a následné uživatele pro praxi. Seminář zaměřený na základní povinnosti výrobců, dovozců, distributorů a následných uživatelů, které ukládá evropská i česká chemická legislativa při uvádění CHLS na trh. Kurz s představením základních povinností, které ukládá evropská i česká chemická legislativa. Podrobněji jsou řešeny praktické povinnosti při uvádění na trh (označování, oznamování, bezpečnostní list). Tvorba, úprava a kontrola bezpečnostních listů "krok za krokem". Včetně ročního přístupu k aplikaci: Průvodce podnikovou ekologií + komplet ILNO a značení odpadů. ON-LINE/OFF-LINE videozáznam.

Partnerská akce Wcontact Ekohelp

Vysíláno i ON-LINE i OFF-LINE záznam

Pro případ, kdy se nemůžete fyzicky zúčastnit akce, je seminář vysílán i on-line přes aplikaci ZOOM (podrobnější návod k instalaci a použití aplikace). V případě zájmu o on-line vysílání uveďte prosím při objednání kurzu do poznámky "ON-LINE".

Další možnost je i off-line videozáznam (videoukázka kurzu), kurz si tedy můžete pustit kdykoliv. V případě zájmu o off-line záznam uveďte prosím při objednání kurzu do poznámky "VIDEOZÁZNAM".

Hlavní témata:

1. den:
  • základní principy nařízení REACH
  •  základní principy nařízení CLP, klasifikace a značení
  • povinnosti v dodavatelském řetězci při uvádění chemických látek a směsí na trh

2. den:

  • jak sestavit BL a jak zkontrolovat klasifikace BL
  • jak zkontrolovat vlastní BL
  • jak pracovat s portálem ECHA

Určeno pro:

osoby dotčené nařízením REACH a CLP, tj. výrobce, dovozce, následné uživatele, distributory, prodejce a poradce. Dále pro pracovníky odpovědné za nákup/prodej/používání chemických látek a směsí, za ekologii podniku, sledování aktuální legislativy a její plnění.

Jde o kurz s představením základních jednotlivých povinností, které ukládá evropská i česká chemická legislativa. Podrobněji jsou řešeny povinnosti při uvádění na trh (označování, oznamování, bezpečnostní list).

Bonus:

Pokud si objednáte kurz u naší společnosti ENVI GROUP s.r.o., obdrží účastník kurzu od nás kompletní výbavu pro podnikového ekologa v hodnotě 8 999 Kč bez DPH):

Obsah kurzu

1. den: Chemická legislativa - povinnosti v dodavatelském řetězci při uvádění chemických látek a směsí na trh

2. den: Bezpečnostní list: sestavování a kontrola BL, odborná způsobilost

Další informace:

Účastnický poplatek zahrnuje studijní materiály. Účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu.

Způsob platby: fakturou.

V případě, že se účastník odhlásí méně než 5 dní před konáním semináře, požadujeme storno poplatek ve výši 100% ceny semináře.

Zpracování bezpečnostních listů

V případě zájmu pro vás zajistíme zpracování či aktualizaci bezpečnostních listů pro chemické látky či směsi podle platné legislativy (nařízení CLP, nařízení REACH), více informací.

Máte zájem o toto školení

další informace:606 638 325
Lektor: Parnerská akce EKOhelp: Ing. Hana Krejsová

Termíny

Seminář: 2-denní kurz: Chemická legislativa + bezpečnostní list.

Buďte ceněným odborníkem, mějte veškeré informace stále po ruce

Získejte ZDARMA prémiový přístup k informacím a bonusy navíc. Pokud potřebujete mít neustále aktuální přehled o podnikové ekologii, je toto volba pro vás

© 2015 Envi Group s.r.o., návrh a vývoj KETNET s.r.o., připojeno k síti TaNET. Veškerý obsah je majetkem Envi Group s.r.o. a jakékoliv jeho šíření a kopírování bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.