Váš účet: Přihlásit | Registrovat
V košíku máte zboží za 0 Kč

Bezpečné používání diisokyanátů

Plakáty na různá témata, které můžete vystavit na svém pracovišti jako rychlou připomínku důležitých bezpečnostních pravidel pro práci s diisokyanáty.

08. květen 2023

Omezení pro diisokyanáty dle přílohy XVII nařízení REACH vyžaduje od 24.8.2023 odbornou přípravu všech pracovníků o bezpečném používání diisokyanátů.

Odborná příprava uvedená zahrnuje pokyny ke kontrole dermální a inhalační expozice diisokyanátům na pracovišti. Tuto odbornou přípravu provádí odborník na bezpečnost a ochranu zdraví při práci s odbornou způsobilostí získanou příslušným odborným vzděláváním. Odborná příprava se obnovuje nejméně každých pět let.

Pro školení odborníků na bezpečnost a ochranu zdraví při práci s jsme připravili seminář Odborná příprava pro bezpečné používání diisokyanátů, 1.6.2023, Praha i online.

Protál https://www.safeusediisocyanates.eu obsahuje další informace o bezpečném používání a manipulaci s diisokyanáty. Bohužel česká verze je stále v přípravě.

V čekém jazyce jsou ale už k dispozici informační plakáty, které můžete vystavit na svém pracovišti jako rychlou připomínku důležitých bezpečnostních pravidel pro práci s diisokyanáty.

Výklad povinností zaměřený na podnikovou praxi se dozvíte i na odborných kurzech věnovaných aplikované podnikové ekologii:

  • Odborná příprava pro bezpečné používání diisokyanátů

Autor: Ing. Zdeněk Fildán, Envigroup

Byla pro vás informace důležitá?

Potřebujete být neustále v obraze? Získejte zdarma prémiový přístup a bonusy navíc. Buďte ceněnným odborníkem

Podniková ekologie

Semináře, kurzy, školení

další odborné akce

© 2015 Envi Group s.r.o., návrh a vývoj KETNET s.r.o., připojeno k síti TaNET. Veškerý obsah je majetkem Envi Group s.r.o. a jakékoliv jeho šíření a kopírování bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.