Váš účet: Přihlásit | Registrovat
V košíku máte zboží za 0 Kč

UFI kódy a oznamování chemických směsí do PCN s praktickou ukázkou oznámení

Seminář: Co jsou to UFI kódy? Jak je generovat? Kam je umisťovat? A jak oznamovat nebezpečné směsi?

Partnerská akce - Wcontact Ekohelp

Vysíláno i ON-LINE i OFF-LINE záznam

Pro případ, kdy se nemůžete fyzicky zúčastnit akce, je seminář vysílán i on-line přes aplikaci ZOOM (podrobnější návod k instalaci a použití aplikace). V případě zájmu o on-line vysílání uveďte prosím při objednání kurzu do poznámky "ON-LINE".

Další možnost je i off-line videozáznam (videoukázka kurzu), kurz si tedy můžete pustit kdykoliv. V případě zájmu o off-line záznam uveďte prosím při objednání kurzu do poznámky "VIDEOZÁZNAM".

Obsah semináře

V rámci tohoto semináře probereme generování UFI kódů, jejich umisťování na štítcích, základní povinnosti výrobce a dovozce související s předkládáním informací o směsích nebezpečných pro zdraví do mezinárodní databáze na stránkách ECHA. Součástí budou veškeré novinky, které vyplývají z přílohy VIII nařízení CLP (a jejich aktualizací) o požadavcích na informace týkající se reakce na ohrožení zdraví.

Součástí semináře je praktická ukázka oznámení a s tím související informace na stránkách ECHA.

Výrobcům a dovozcům chemikálií přibývají uvedením v platnost přílohy VIII nařízení CLP nové komplexní povinnosti, o kterých bude náš seminář. Rovněž si povíme „co by kdyby" to je upřesnění různých situací, které mohou v souvislosti s UFI a oznamováním v dodavatelském řetězci nastat.

V rámci semináře probereme generování UFI kódů, jejich umisťování na štítcích, základní povinnosti výrobce a dovozce související s předkládáním informací o směsích nebezpečných pro zdraví do mezinárodní databáze na stránkách ECHA. Podíváme se také na podmínky přechodného období, kdy nemusí směs mít UFI kód. Dále také oznamování nebezpečných směsí do databáze CHLAP po roce 2021.

Program

  • Základní informace o příloze VIII nařízení CLP,
  • Povinnosti dovozců a výrobců v souvislosti s informacemi, které se týkají se reakce na ohrožení zdraví,
  • UFI kódy – generování a použití,
  • Příprava podkladů pro oznámení,
  • Oznámení PCN – praktická ukázka pro směs z prezentace,
  • Prostor pro dotazy.

Přednáší:

Ing. Hana Krejsová, Regulatory Queen a Senior BPR Expert (REGARTIS)

Hana vystudovala chemii na VŠCHT Pardubice. Zabývá se širokým spektrem chemické legislativy od jejich začátků. Jedná se hlavně o biocidy, CLP, REACH, detergenty, a dalšími související problematika jako je skladování, nakládání, bezpečnost práce. Kromě řešení konkrétních požadavků, všechna zmíněná témata dlouhodobě přednáší.

Bonus:

Pokud si objednáte kurz u naší společnosti ENVI GROUP s.r.o., obdrží účastník kurzu od nás kompletní výbavu pro podnikového ekologa v hodnotě 8 999 Kč bez DPH:

Určeno pro:

Pro výrobce, dovozce, distributory chmikálií a další zájemce o tuto problematiku.

Další informace:

Účastnický poplatek zahrnuje občerstvení, studijní materiály. Účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu.

Způsob platby: převodem.

V případě, že se účastník odhlásí méně než 5 dní před konáním semináře, požadujeme storno poplatek ve výši 100% ceny semináře.

Máte zájem o toto školení

další informace:606 638 325
Lektor: Partnerská akce: Ing. Hana Krejsová

Termíny

Seminář: UFI kódy a oznamování chemických směsí do PCN s praktickou ukázkou oznámení.
Termíny připravujeme, aktuálně žádné vypsané nejsou.

Buďte ceněným odborníkem, mějte veškeré informace stále po ruce

Získejte ZDARMA prémiový přístup k informacím a bonusy navíc. Pokud potřebujete mít neustále aktuální přehled o podnikové ekologii, je toto volba pro vás

© 2015 Envi Group s.r.o., návrh a vývoj KETNET s.r.o., připojeno k síti TaNET. Veškerý obsah je majetkem Envi Group s.r.o. a jakékoliv jeho šíření a kopírování bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.