Váš účet: Přihlásit | Registrovat
V košíku máte zboží za 0 Kč

Semináře, kurzy, školení

Předkládáme Vám nabídku odborných akcí, které pro jsme pro Vás připravili. Pokud byste měli zájem o speciální seminář či školení, tak nás neváhejte kontaktovat

Pro případ, kdy se nemůžete fyzicky zúčastnit akce, je seminář vysílán i on-line přes aplikaci ZOOM (návod). V případě zájmu o on-line vysílání uveďte prosím při objednání kurzu do poznamky "ON-LINE".

Kurzy a semináře jsou k dispozici i ve formě off-line - videozáznamů. Akci tedy můžete shlédnout kdykovil vám to bude vyhovovat. V případě zájmu o off-line vysílání uveďte prosím při objednání kurzu do poznamky "VIDEOZÁZNAM".

U seminářů, kde není uveden termín, je k dispozici videozáznam kurzu, v případě zájmu o off-line verzi nám prosím napište.

 

Buďte ceněným odborníkem, mějte veškeré informace stále po ruce

Získejte ZDARMA prémiový přístup k informacím a bonusy navíc. Pokud potřebujete mít neustále aktuální přehled o podnikové ekologii, je toto volba pro vás

© 2015 Envi Group s.r.o., návrh a vývoj KETNET s.r.o., připojeno k síti TaNET. Veškerý obsah je majetkem Envi Group s.r.o. a jakékoliv jeho šíření a kopírování bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.