Váš účet: Přihlásit | Registrovat
V košíku máte zboží za0 Kč

Rozšířený bezpečnostní list – expoziční scénáře

Rozšířený bezpečnostní list – expoziční scénáře: tvorba a jejich využití v praxi. Sestavování a kontrola bezpečnostních listů, získání odborné způsobilosti pro tvorbu bezpečnostních listů.
Nařízení REACH klade nové požadavky týkající se informování o podmínkách pro bezpečné použití chemických látek nebo směsí v dodavatelském řetězci. Za poskytování informací o podmínkách bezpečného používání chemických látek nebo směsí jsou zodpovědní: výrobci, dovozci a následní uživatelé.

Hlavní témata:

  • Bezpečnostní list: sestavování a kontrola BL
  • Expoziční scénáře: tvorba a jejich využití v praxi

Nařízení REACH klade nové požadavky týkající se informování o podmínkách pro bezpečné použití chemických látek nebo směsí v dodavatelském řetězci. Za poskytování informací o podmínkách bezpečného používání chemických látek nebo směsí jsou zodpovědní: výrobci, dovozci a následní uživatelé.

Podle nařízení REACH má povinnost vypracovat scénář expozice firma, které vyrábí nebo dováží více než 10 tun látky podléhající registraci za rok a látka je klasifikována jako nebezpečná. Scénáře expozice jsou oznamovány následným uživatelům dodavatelského řetězce a jsou součástí rozšířeného bezpečnostního listu.

Určeno pro:

Osoby dotčené nařízením REACH a CLP, tj. výrobce, dovozce, následné uživatele, distributory. Dále pro pracovníky odpovědné za nákup/prodej chemických látek a směsí, za ekologii podniku, sledování aktuální legislativy a její plnění.

Obsah kurzu

  • Sestavování a kontrola BL
  • formáty BL po 1.6. 2015 a přehled výjimek
  • Získání odborné způsobilosti pro tvorbu bezpečnostních listů
  • Expoziční scénáře a jejich tvorba
  • povinnosti související s ES
  • předávání informací v dodavatelském řetězci – deskriptory použití, význam a využití ES v podnikové praxi, začlenění informací z ES do bezpečnostních listů ....
  • Praktické příklady a řešení dotazů.

Další informace:

Účastnický poplatek zahrnuje občerstvení, studijní materiály. Účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu.

Způsob platby: fakturou či hotově na místě.

V případě, že se účastník odhlásí méně než 5 dní před konáním semináře, požadujeme storno poplatek ve výši 100% ceny semináře.

Máte zájem o toto školení

další informace:606 638 325
Lektor: Ing. Hana Krejsová

Termíny

Seminář: Rozšířený bezpečnostní list – expoziční scénáře.

Buďte ceněným odborníkem, mějte veškeré informace stále po ruce

Získejte ZDARMA prémiový přístup k informacím a bonusy navíc. Pokud potřebujete mít neustále aktuální přehled o podnikové ekologii, je toto volba pro vás

© 2015 Envi Group s.r.o., návrh a vývoj KETNET s.r.o., připojeno k síti TaNET. Veškerý obsah je majetkem Envi Group s.r.o. a jakékoliv jeho šíření a kopírování bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.