Váš účet: Přihlásit | Registrovat
V košíku máte zboží za 0 Kč

REACH-IT

Vše, co se točí kolem REACH dříve nebo později skončí v jeho digitálním středu: REACH-IT – portálu, který slouží k plnění povinností podle REACH, CLP a dalších předpisů. (Skoro) Každý ho potřebuje, málokdo s ním umí pracovat. Včetně ročního přístupu k aplikaci: Průvodce podnikovou ekologií + komplet ILNO a značení odpadů.

Partnerská akce - ReachSpektrum

Obsah

Pokud se Vás týká registrace látek, notifikace SVHC látek v předmětech, oznámení látek podle CLP a nebo v budoucnu oznámení směsí do centrálního registru ECHA., budete potřebovat REACH-IT. Kromě toho Vám právě tam bude ECHA zasílát důležitá sdělení týkající se Vašich podání. Naučte se efektivně používat REACH-IT, pomůžeme Vám účet nejen založit, ale také nastavit uživatele, ukážeme Vám jeho možnosti a představíme funkce. Jednoduše srozumitelně.

Bonus:

Pokud si objednáte kurz u naší společnosti ENVI GROUP s.r.o., obdrží účastník kurzu od nás kompletní výbavu pro podnikového ekologa v hodnotě 3 025 Kč (2 500 Kč bez DPH):

Určeno pro:

Osoby dotčené nařízením REACH a CLP, tj. výrobce, dovozce, následné uživatele, distributory. Dále pro pracovníky odpovědné za nákup/prodej chemických látek a směsí, za ekologii podniku, sledování aktuální legislativy a její plnění.

Další informace:

Účastnický poplatek zahrnuje občerstvení, studijní materiály. Účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu.

Způsob platby: převodem.

V případě, že se účastník odhlásí méně než 5 dní před konáním semináře, požadujeme storno poplatek ve výši 100% ceny semináře.

Máte zájem o toto školení

další informace:606 638 325
Lektor: Partnerská akce: Jan Holomek (ReachSpektrum)

Termíny

Seminář: REACH-IT.
Termíny připravujeme, aktuálně žádné vypsané nejsou.

Buďte ceněným odborníkem, mějte veškeré informace stále po ruce

Získejte ZDARMA prémiový přístup k informacím a bonusy navíc. Pokud potřebujete mít neustále aktuální přehled o podnikové ekologii, je toto volba pro vás

© 2015 Envi Group s.r.o., návrh a vývoj KETNET s.r.o., připojeno k síti TaNET. Veškerý obsah je majetkem Envi Group s.r.o. a jakékoliv jeho šíření a kopírování bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.