Váš účet: Přihlásit | Registrovat
V košíku máte zboží za 0 Kč

Nebezpečné chemické látky v elektrických a elektronických zařízeních (směrnice RoHS I – RoHS III)

Představíme Vám stručný pohled na další legislativní předpis regulující nakládání s vybranými nebezpečnými chemickými látkami v elektrických a elektronických zařízeních (EEZ), kterému se říká RoHS.

Partnerská akce REGARTIS

Vysíláno ON-LINE 

Představíme Vám stručný pohled na další legislativní předpis regulující nakládání s vybranými nebezpečnými chemickými látkami v elektrických a elektronických zařízeních (EEZ), kterému se říká RoHS.

Začneme trochou historie a vývoje samotné směrnice RoHS až po aktuální znění této směrnice a její propojení se směrnicí o odpadních EEZ. Budeme se věnovat látkám, které tato směrnice reguluje a jaké mají povinnosti a též i možnosti výrobci, dovozci a distributoři EEZ. Chybět nebude samozřejmě označování výrobků známkou CE. Podíváme se i na prolnutí tohoto předpisu s nařízením REACH a jak je to s dodáváním EEZ na britský trh po Brexitu.

Obsah

  • Směrnice RoHS I, RoHS II a RoHS III
  • Směrnice WEEE (2012/19/EU)
  • Látky regulované směrnicí RoHS
  • Povinnosti výrobců, dovozů a distributorů EEZ
  • Označování CE
  • Prolnutí s nařízením REACH
  • Označování EEZ a jejich dodávání na britský trh po Brexitu

Co budete potřebovat?

Budete potřebovat počítač a reproduktory nebo sluchátka. Během webinaru máte možnost psát otázky do chatu a my Vám je zodpovíme. V případě, že budete mít zájem pokládat otázky na konci webinaru přímo, připravte si také mikrofon.

Co obdržíte po webinaru?

Po webinaru Vám zašleme prezentaci, odpovědi na veškeré otázky v písemné formě a odkaz ke shlédnutí webinaru, který má platnost 14 dní.

Přednáší:

Jana Trávničková Ph.D. (REGARTIS). Jana vystudovala chemii na FCH VUT v Brně. Poradenské činnosti v oblasti chemické evropské a národní legislativy se věnuje od roku 2014. Poradit Vám může se vším, co se týká nařízení REACH, především pak s autorizací SVHC látek, směrnicí RoHS II a nařízením o konfliktních minerálech. Poradit Vám může i se splněním požadavků nařízení REACH v oblasti správy bezpečnostních listů a požadavků CLP.

Další informace:

Účastnický poplatek zahrnuje studijní materiály. Účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu.

Způsob platby: převodem.

V případě, že se účastník odhlásí méně než 5 dní před konáním semináře, požadujeme storno poplatek ve výši 100% ceny semináře.

Máte zájem o toto školení

další informace:606 638 325
Lektor: partnerská akce REGARTIS

Termíny

Seminář: Nebezpečné chemické látky v elektrických a elektronických zařízeních (směrnice RoHS I – RoHS III).
Termíny připravujeme, aktuálně žádné vypsané nejsou.

Buďte ceněným odborníkem, mějte veškeré informace stále po ruce

Získejte ZDARMA prémiový přístup k informacím a bonusy navíc. Pokud potřebujete mít neustále aktuální přehled o podnikové ekologii, je toto volba pro vás

© 2015 Envi Group s.r.o., návrh a vývoj KETNET s.r.o., připojeno k síti TaNET. Veškerý obsah je majetkem Envi Group s.r.o. a jakékoliv jeho šíření a kopírování bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.