Váš účet: Přihlásit | Registrovat
V košíku máte zboží za 0 Kč

Klasifikace směsí dle CLP - webinář, ON-LINE seminář

ON-LINE seminář: Každý dodavatel je odpovědný za to, že výrobek, co uvádí na trh je správně označen. Aby mohl být správně označen, musí být správně klasifikován. Máme pro Vás návod jak na to včetně praktických příkladů.

Partnerská akce - REGARTIS

Obsah

Webinar je plánovaný na 2 hodiny. V průběhu webinaru bude 10 minut pauza na občerstvení a odpočinek. Na konci webinaru bude čas na dotazy.

Máte správně vyhodnocenu nebezpečnost (klasifikaci) Vaší látky nebo směsi? Zdá se Vám klasifikační výklad v nařízení CLP složitý a potřebujete srozumitelný přehled?

Každý dodavatel je odpovědný za to, že výrobek, co uvádí na trh je správně označen. Aby mohl být správně označen, musí být správně klasifikován. Máme pro Vás návod jak na to včetně praktických příkladů.

A co všechno bude náplní kurzu?

Principy klasifikace podle nařízení CLP pro směsi:

  • Obecné zásady klasifikace (na praktických příkladech)
  • Zdroje informací pro klasifikaci látek
  • Správné používání harmonizované klasifikace látek, specifické limity, M faktory
  • Data ze stránek ECHA použitelné pro klasifikaci
  • Klasifikace směsí

Princip výpočtové metody dle CLP a další možnosti klasifikace pro směsi:

  • Klasifikace směsí: toxicita
  • Klasifikace směsí: žíravost
  • Klasifikace směsí: nebezpečnost pro životní prostředí
  • Klasifikace směsí s kombinovanými vlastnostmi
  • Označování vyplývající z klasifikace

Určeno pro:

Pro pracovníky ve firmách, kteří mají na starost bezpečnostní listy, pracovníky odpovědné za kontrolu bezpečnostních listů dodavatelů, pro všechny, kteří se chtějí naučit hodnotit nebezpečnost chemických látek a směsí a jejich označování.

Informace k webináři:

Přihlásíte se stejně jako na běžný kurz. Pošleme vám odkaz k připojení se k webináři, který otevřete v internetovém prohlížeči a připojíte se k vysílání. Budete potřebovat počítač, reproduktory nebo sluchátka. Mikrofon není potřeba, během webináře můžete psát otázky do chatu, a my vám je zodpovíme – hned nebo ve shrnutí, které vám po skončení akce pošleme na email. Samozřejmě vám pošleme také odkaz ke stažení záznamu celého webináře pro pozdější sledování jednotlivých detailů.

Další informace:

Účastnický poplatek zahrnuje studijní materiály. Účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu.

Způsob platby: převodem.

V případě, že se účastník odhlásí méně než 5 dní před konáním semináře, požadujeme storno poplatek ve výši 100% ceny semináře.

Máte zájem o toto školení

další informace:606 638 325
Lektor: Partnerská akce: Ing. Hana Krejsová (REGARTIS)

Termíny

Seminář: Klasifikace směsí dle CLP - webinář, ON-LINE seminář.
Termíny připravujeme, aktuálně žádné vypsané nejsou.

Buďte ceněným odborníkem, mějte veškeré informace stále po ruce

Získejte ZDARMA prémiový přístup k informacím a bonusy navíc. Pokud potřebujete mít neustále aktuální přehled o podnikové ekologii, je toto volba pro vás

© 2015 Envi Group s.r.o., návrh a vývoj KETNET s.r.o., připojeno k síti TaNET. Veškerý obsah je majetkem Envi Group s.r.o. a jakékoliv jeho šíření a kopírování bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.