Váš účet: Přihlásit | Registrovat
V košíku máte zboží za 0 Kč

Workshop: UFI kódy

Co jsou to UFI kódy? Jak je generovat? A jak oznamovat nebezpečné směsi pomocí online nástrojů? Výrobcům a dovozcům chemikálií přibývají uvedením v platnost přílohy VIII nařízení CLP nové komplexní povinnosti, a to uvádění kódů UFI a oznamování nebezpečných směsí do databáze toxikogických center agentury ECHA. Včetně ročního přístupu k aplikaci: Průvodce podnikovou ekologií + komplet ILNO a značení odpadů.

Partnerská akce - ReachSpektrum

Obsah

Na štítcích výrobků se od roku 2020 bude uvádět nový prvek označení. Jedná se o UFI kód -jednoznačný identifikátor složení, 16-znakový alfanumerický kód, který bude povinně na štítku nebezpečné směsi. A kromě UFI kódu se požaduje poskytování dalších informací o nebezpečné směsi toxikologickým střediskům.

Připravili jsme si pro vás doprovodný workshop konference Chemická legislativa 2020. Provedeme Vás povinností předkládání informací toxikologickým centrům a upozorníme Vás na případné problémy, s nimiž se v procesu můžete setkat. Získáte dovednosti, které v každodenní praxi mnohokrát využijete.

Workshop bude rozdělen do 3 tématických bloků:

Blok 1 – Úvod

Blok 2 – Generování kódů UFI

Blok 3 – Oznamování pomocí online nástrojů

Budou pro Vás nachystány školící materiály, ale pro efektivní výuku si, prosím, přineste vlastní notebook.

Bonus:

Pokud si objednáte kurz u naší společnosti ENVI GROUP s.r.o., obdrží účastník kurzu od nás kompletní výbavu pro podnikového ekologa v hodnotě 3 025 Kč (2 500 Kč bez DPH):

Místo konání:

Rosmarin Business Centre, Dělnická 12, Praha 7 Holešovice

Určeno pro:

Provšechny články dodavatelského řetězce, které uvádějí na trh detergenty. Dále pro pracovníky odpovědné za nákup/prodej chemických látek a směsí, za ekologii podniku, sledování aktuální legislativy a její plnění.

Další informace:

Účastnický poplatek zahrnuje občerstvení, studijní materiály. Účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu.

Způsob platby: převodem.

V případě, že se účastník odhlásí méně než 5 dní před konáním semináře, požadujeme storno poplatek ve výši 100% ceny semináře.

Máte zájem o toto školení

další informace: 606 638 325
Lektor: Partnerská akce: ReachSpektrum

Termíny

Seminář: Workshop: UFI kódy.
Termíny připravujeme, aktuálně žádné vypsané nejsou.

Buďte ceněným odborníkem, mějte veškeré informace stále po ruce

Získejte ZDARMA prémiový přístup k informacím a bonusy navíc. Pokud potřebujete mít neustále aktuální přehled o podnikové ekologii, je toto volba pro vás

© 2015 Envi Group s.r.o., návrh a vývoj KETNET s.r.o., připojeno k síti TaNET. Veškerý obsah je majetkem Envi Group s.r.o. a jakékoliv jeho šíření a kopírování bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.