Váš účet: Přihlásit | Registrovat
V košíku máte zboží za 0 Kč

Povinnosti při uvádění chemických výrobků na trh - webinář, ON-LINE seminář

On-line kurz s cílem přinést souhrnný přehled o povinnostech v dodavatelském řetězci při uvádění chemických látek a směsí na trh či do oběhu a dát do praktických souvislostí všechny povinnosti spojené se základními nařízeními pro chemii REACH (1907/2006) a CLP (1272/2008) a dalšími předpisy.

Partnerská akce - REGARTIS

Obsah

Cílem toho webinaru je přinést souhrnný přehled o povinnostech v dodavatelském řetězci při uvádění chemických látek a směsí na trh či do oběhu a dát do praktických souvislostí všechny povinnosti spojené se základními nařízeními pro chemii REACH (1907/2006) a CLP (1272/2008) a dalšími předpisy.

Webinář bude rozdělen do 2 částí. Každá část bude mít 1 hodinu + čas na dotazy.

  • 1. část proběhne dopoledne v čase 10:00–11:00,
  • 2. část proběhne odpoledne v čase 13:00–14:00.

A co všechno bude náplní kurzu?

Stručný přehled o povinnostech v dodavatelském řetězci při uvádění chemických látek a směsí na trh či do oběhu: praktické souvislosti všech povinností spojených se základními nařízeními pro chemii REACH (1907/2006) a CLP (1272/2008) a dalšími předpisy.

Bonus:

Pokud si objednáte kurz u naší společnosti ENVI GROUP s.r.o., obdrží účastník kurzu od nás kompletní výbavu pro podnikového ekologa v hodnotě 3 025 Kč (2 500 Kč bez DPH):

Určeno pro:

Pro nové pracovníky ve firmách nebo pracovníky, kteří mají na starost nařízení REACH a CLP, pracovníky odpovědné za nákup/prodej/pou­žívání chemických látek a směsí, za ekologii podniku i všechny ostatní, kteří si chtějí zopakovat praktické základy chemické legislativy.

Informace k webináři:

Budete potřebovat počítač, reproduktory nebo sluchátka. Mikrofon není potřeba, během webináře můžete psát otázky do chatu, a my Vám je zodpovíme – hned nebo ve shrnutí, které Vám po webináři pošleme na email. Samozřejmě Vám pošleme prezentaci, a také odkaz ke stažení záznamu celého webináře, abyste si ho mohli v klidu pustit kolikrát budete chtít.

Další informace:

Účastnický poplatek zahrnuje studijní materiály. Účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu.

Způsob platby: převodem.

V případě, že se účastník odhlásí méně než 5 dní před konáním semináře, požadujeme storno poplatek ve výši 100% ceny semináře.

Máte zájem o toto školení

další informace: 606 638 325
Lektor: Partnerská akce: Ing. Hana Krejsová (REGARTIS)

Termíny

Seminář: Povinnosti při uvádění chemických výrobků na trh - webinář, ON-LINE seminář.
Termíny připravujeme, aktuálně žádné vypsané nejsou.

Buďte ceněným odborníkem, mějte veškeré informace stále po ruce

Získejte ZDARMA prémiový přístup k informacím a bonusy navíc. Pokud potřebujete mít neustále aktuální přehled o podnikové ekologii, je toto volba pro vás

© 2015 Envi Group s.r.o., návrh a vývoj KETNET s.r.o., připojeno k síti TaNET. Veškerý obsah je majetkem Envi Group s.r.o. a jakékoliv jeho šíření a kopírování bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.