Váš účet: Přihlásit | Registrovat
V košíku máte zboží za 0 Kč

ODPADY: Aktuální změny legislativy a jejich dopady pro praxi

Stávající legislativa: přehled současných povinností stanovených zákonem o odpadech a související prováděcí předpisy. Chystané změny legislativy: čtyři zákony, které řeší mimo jiné nakládání s odpady, obaly a vybranými výrobky s ukončenou životností. Významně zvýší tlak na předcházení vzniku odpadů a posun hospodaření s odpady směrem od skládkování k třídění a recyklaci. Včetně ročního přístupu k aplikaci: Průvodce podnikovou ekologií + komplet ILNO a značení odpadů. Možno i ON-LINE.

Vysíláno i ON-LINE

Pro případ, kdy se nemůžete fyzicky zúčastnit akce, je seminář vysílán i on-line přes aplikaci ZOOM (podrobnější návod k instalaci a použití aplikace). V případě zájmu o on-line vysílání uveďte prosím při objednání kurzu do poznámky "ON-LINE".

Určeno pro

Seminář je určen pracovníkům odpadových firem, podnikovým ekologům, poradcům a dalším zájemcům o tuto problematiku, kteří se potřebují zorientovat v povinnostech v odpadovém hospodářství a zavést je do podnikové praxe.

Bonus:

Pokud si objednáte kurz u naší společnosti ENVI GROUP s.r.o., obdrží účastník kurzu od nás kompletní výbavu pro podnikového ekologa v hodnotě 3 025 Kč (2 500 Kč bez DPH):

Obsah kurzu

  • přehled současných povinností stanovených zákonem o odpadech a související prováděcí předpisy
  • chystané změny legislativy:
    • nový zákon o odpadech, o obalech, o výrobcích s ukončenou životností
    • připravované změny EU předpisů

Další informace

Účastnický poplatek zahrnuje občerstvení, studijní materiály. Účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu.

Způsob platby: fakturou či hotově na místě.

V případě, že se účastník odhlásí méně než 5 dní před konáním semináře, požadujeme storno poplatek ve výši 100% ceny semináře.

další informace: 606 638 325
Cena:2 975 Kč bez DPH
3 600 Kč včetně DPH
Zahájení:2. 11. 2020 od 09.00 hodin
Ukončení:2. 11. 2020 do 14.00 hodin
Délka:1 den
Adresa:Praha, Václavské náměstí 21
Lektor:Ing. Eva Směšná

Další termíny

Seminář: ODPADY: Současné povinnosti pro praxi + Chystané povinnosti – NOVÝ ZÁKON O ODPADECH.

Buďte ceněným odborníkem, mějte veškeré informace stále po ruce

Získejte ZDARMA prémiový přístup k informacím a bonusy navíc. Pokud potřebujete mít neustále aktuální přehled o podnikové ekologii, je toto volba pro vás

© 2015 Envi Group s.r.o., návrh a vývoj KETNET s.r.o., připojeno k síti TaNET. Veškerý obsah je majetkem Envi Group s.r.o. a jakékoliv jeho šíření a kopírování bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.