Váš účet: Přihlásit | Registrovat
V košíku máte zboží za 0 Kč

Správné označování chemikálií

Stručný kurz shrnující základní principy označování výrobku při uvedení na trh podle různých předpisů. Včetně ročního přístupu k aplikaci: Průvodce podnikovou ekologií + komplet ILNO a značení odpadů.

Partnerská akce - EKOakademie

Obsah

  • Základní principy označování výrobku při uvedení na trh podle CLP (výjimky, doplňky na štítcích, novela CLP a nové P věty) a podle dalších předpisů.
  • Vztah označování dle CLP a dle ADR.
  • Doplňující označení na obalech z jiných předpisů – aerosoly, detergenty, biocidy, zákon o ovzduší. Vícejazyčné označování.
  • Informace o UFI kódech na štítcích – podle nařízení EU 2017/542.
  • Praktické příklady označování včetně nejčastějších chyb na obalech.

Zahrnuty budou i veškeré novinky legislativy pro danou oblast k datu semináře.

Bonus:

Pokud si objednáte kurz u naší společnosti ENVI GROUP s.r.o., obdrží účastník kurzu od nás kompletní výbavu pro podnikového ekologa v hodnotě 3 025 Kč (2 500 Kč bez DPH):

Určeno pro:

Pro všechny výrobce, dovozce i distributory včetně maloprodejců, kteří uvádějí na český trh chemické látky a směsi, včetně detergentů (čistidel), barev, sprejů a dalších výrobků. Dále pro pracovníky odpovědné za prodej chemických látek a směsí, za ekologii podniku, sledování aktuální legislativy a její plnění.

Další informace:

Účastnický poplatek zahrnuje občerstvení, studijní materiály. Účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu.

Způsob platby: převodem.

V případě, že se účastník odhlásí méně než 5 dní před konáním semináře, požadujeme storno poplatek ve výši 100% ceny semináře.

další informace: 606 638 325
Cena:3 140 Kč bez DPH
3 800 Kč včetně DPH
Zahájení:13. 05. 2019 od 09.00 hodin
Ukončení:13. 05. 2019 do 14.00 hodin
Délka:1 den
Adresa:Praha, Václavské náměstí 21
Lektor:Ing. Hana Krejsová, ReachSpektrum

Další termíny

Seminář: Správné označování chemikálií.

Buďte ceněným odborníkem, mějte veškeré informace stále po ruce

Získejte ZDARMA prémiový přístup k informacím a bonusy navíc. Pokud potřebujete mít neustále aktuální přehled o podnikové ekologii, je toto volba pro vás

© 2015 Envi Group s.r.o., návrh a vývoj KETNET s.r.o., připojeno k síti TaNET. Veškerý obsah je majetkem Envi Group s.r.o. a jakékoliv jeho šíření a kopírování bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.